دوره های آنلاین تایم فکتوری
دوره های آنلاین تایم فکتوری

دوره های آنلاین کوچینگ

کوچینگ

کوچینگ در لغت به معنای تسهیلگریست و بر اینجا و اکنون شما تمرکز دارد.

کوچینگ با خلق ارتباط قوی انسانی و طراحی یک مسیر مشارکتی، تفکر برانگیز و خلاقانه به شما کمک میکند تا قفل های پتانسیل تان را باز کنید، به حداکثر عملکرد خود دست یابید و با تعریف استراتژی های خلاقانه، پیشرفت کنید و اهداف مد نظرتان را تحقق بخشید.

دوره های  تربیت کوچ

حرفه ی کوچینگ تنوع بالایی از زیرشاخه های شغلی را دارد که از میان آن ها میتوان به کوچینگ زندگی، کوچینگ تجاری، کوچینگ روابط، کوچینگ تیمی،کوچینگ اجرایی و غیره اشاره کرد که به صورت فردی و گروهی قابل اجراست.

ایمان ابریشمچی عضو هیئت علمی دانشکده ی منتور کوچینگ BMC  (اولین دانشکده ی منتور کوچینگ در خاورمیانه) به مدیریت Dr Clare Becket-Mcinroy  مستر کوچMCC  ازICFو EMCC می باشد، که دوره های مورد تایید فدراسیون جهانی کوچینگ  (ICF)کوچینگ را  به زبان فارسی در دو مسیر ACSTH و ACTP به شما آموزش می دهد. این دوره دارای اعتبارنامه ی بین المللی و نیز همراهی منتور کوچ های بین المللی با اعتبارPCCو MCC می باشد.

چرا ضروریست که در کلاس های تربیت کوچ شرکت کنید؟

می دانید که کسب و کار کوچینگ امروزه پررونق است و امروز افراد زیادی  خود را به عنوان کوچ معرفی می کنند. اگر میخواهید که در دنیای کسب و کار کوچینگ تبدیل به یک کوچ موفق شوید، بدانید که مراجعان حرفه ای انتظار دارند که توسط کوچ های  معتبر " یعنی کوچ های دارای اعتبارنامه ی معتبر کوچینگ" کوچ شوند. طبق نظرسنجی فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF)، ۸۴ درصد از مراجعین کوچینگ گفته اند که داشتن گواهی معتبر کوچینگ، ملاک "مهم" یا "بسیار مهمی"  برای انتخاب کردن یک کوچ برایشان هست.

چگونه  اعتبار نامه ی معتبر بین المللی کوچینگ بگیریم:

از همین ابتدا میگوییم که مسیر ها و نام های مختلفی در کوچینگ هست که در ابتدای کار ممکن است کمی برایتان گیج کننده باشد.

اما نگران نباشید چون در صورت تمایل به ثبت نام در کلاس های کوچینگ، جلسه ی مشاوره ی قبل از ثبت نام به شما اختصاص داده میشود تا بطور شفاف با انواع اسامی و مفاهیم کوچینگ آشنا شوید.

در جدول زیر بطور خلاصه تفاوت مسیر ها نوشته شده و اطلاعات کامل هر دوره در پایین همین صفحه در دوره ها آورده شده است.

 

 

 

لیست دوره های آنلاین