دوره تخصصی تربیت کوچ سطح 3
دوره تخصصی تربیت کوچ سطح 3

دوره تخصصی تربیت کوچ سطح 3

 

چرا در دوره ی آموزش کوچینگ سطح 3، (مستر کوچ mcc) ثبت نام نکنید؟

 

اگر به دنبال حرفه ای شدن در دنیای کوچینگ نیستید، دوره های مستر کوچینگ BMC را ثبت نام نکنید. موثرترین دوره ی آموزشی  مستر کوچینگ (کوچینگ سطح 3 -MCC) در آکادمی بین المللیBMC  که به عنوانبهترین آکادمی آموزش کوچینگ از نظر ICF در سال 2023 شناخته شده است، در 1403 برگزار می شود.

 

این دوره بهزبان انگلیسی، در مدرسه بین الملل BMC  و توسط هیئت علمی آن،ایمان ابریشمچی به همراه 5  استاد دیگر بین المللی برگزار می شود. اساتید دوره علاوه بر داشتن آخرین مدرک از فدراسیون جهانی کوچینگ  MCC ICF همچنین SP و MCs EMCCو هستند. علاوه بر آن،  ICF ACTC و EMCC ESIA - سوپروایزرهای معتبر مورد تایید ICF نیز هستند.

 

 

بروشور دوره سطح 3 به زبان انگلیسی

 

 

نگاهی کلی به   دوره ی آموزش کوچینگ سطح سه mcc در آکادمی بین المللی BMC

 

گواهی حرفه ای سوپرویژن سیستمی

28 ساعت کلاس آنلاین

گواهی منتورکوچینگ

20 ساعت کلاس آنلاین

مستر کلاس برای آموزش گستره ی متنوعی از ابزارها و تکنیک های به روز و حرفه ی مانند AI ( هوش مصنوعی)، گشتالت، سیستمیک کوچینگ،  استعاره های چشم انداز و غیره

16 ساعت کلاس آنلاین

منتور کوچینگ

11:30 ساعت آنلاین

سوپرویژن

5 ساعت آنلاین

تکالیف و گوش دادن به ضبط جلسات رکوردینگ MCC دانشپذیران

40 ساعت  مختلف الزمان(آفلاین)

 

 

چگونه شغل و درآمد کوچینگتان با شرکت در این دوره ی آموزشی متحول خواهد شد؟

 

 

-دریافت آموزش کوچینگ توسط هیئت علمی بین المللی آکادمی BMC که متشکل از  7  استاد حرفه ایست که علاوه بر داشتن آخرین مدرک از فدراسیون جهانی کوچینگ MCC ICF همچنین SPوMCs EMCCو هستند. علاوه بر آن،  ICF ACTC و EMCC ESIA - سوپروایزرهای معتبر مورد تایید ICF نیز هستند.

 

2. دریافت کتابچه راهنمای BMC با  بیش از 100 صفحه که به طور دقیق مارکرهای مورد انتظار از  یک مستر کوچ در سطح MCC را مستند کرده است.

 

3. راهنمایی شدن به طور سیستماتیک که کمک میکند تا به طور عمیق بفهمید که صلاحیت  های ICF، را چگونه  در جلسات کوچینگتان ادغام کنید.

 

4. دسترسی به کتابچه ی کاری BMC که بیش از 100 صفحه در مورد SUPERvision  است و شامل مواردی مانند  مهارت ها، دانش و رفتارها (از جمله راه هایی برای سوپرویژن یک به یک،  سوپرویژن گروه ها و تیم هاست (بنابراین شما می توانید خدمات سوپرویژن را به کوچ های متقاضیICF ACTC- گواهی پیشرفته در کوچینگ تیمی ارائه دهید). چون گواهی حرفه ای  سوپرویژن سیستمی را دریافت خواهید کرد.

 

5. میتوانید، جلسات ضبط شده ی کوچینگ MCC در BMC را تحلیل و نقد کنید تا  بتوانید نحوه ی  ارائه ی کوچینگ استادانه  Masterful Coaching را بررسی کنید.

 

6. منتور کوچینگ استادانه Masterful Mentor Coaching را تجربه می کنید و به صورت

گروهی و نیز به صورت تک به تک نسبت به نمونه جلسه ی کوچینگ ضبط شده ی خود، فیدبک دریافت می کنید و پس از  آن نیز، اهداف هم آفرینی شده  co-created targetsبرای شما ایجاد می شود تا به ارتقا مهارت آموزی خود  در صلاحیت های ICF ادامه دهید.

 

7. علاوه بر یادگیری، گواهی منتور کوچینگ دریافت میکنید که با آن میتوانید منتورکوچینگ برای دیگران انجام دهید.

 

 

چرا در دوره ی آموزش کوچینگ سطح 3( مستر کوچ- MCC)  آکادمیBMCرا ثبت نام کنید؟

دانشپذیران BMC نه تنها، تمامی آموزش های لازم برای تبدیل شدن به مستر کوچ MCC  وگواهی مستر کوچ سطح 3را دریافت میکنند بلکهگواهی منتورکوچینگ  و کوچ سوپروایزر حرفه ای مورد تایید ICF را نیز دریافت خواهند کرد. 

 

پس از اتمام دوره و دریافت گواهی سطح 3 کوچینگ از آکادمی BMC 

  بر اساس قوانین ICF علاوه بر دریافت مدرک سطح 3، لازم است که فارغ التحصیلان، لاگ ساعات کوچینگ واقعی که بالای 2500 ساعت باشد  ( میتواند به صورت کوچینگ فردی 1:1 ، کوچینگ گروهی و کوچینگ تیمی انجام شود) را ارائه  دهند و با آزمون CKA، .برای دریافت گواهی نامه MCC از ICF اقدام کنند.

 

نگاهی دقیق تر به روند کلاس در سطح 3 آموزش کوچینگ:

 • بالای 120 ساعت یادگیری ترکیبی آنلاین و آفلاین (بیش از 70 ساعت این مسیر، کلاس آموزشی به صورت آنلاین است).

 • تدریس ها توسط 6 استاد با مدرک MCC  به دانشپذیران ارائه می شود.

 • دریافت 5 ساعت سوپرویژن از طرف سوپروایزرهای مورد تایید ICF
 • دریافت تمامی موارد لازم برای منتورکوچینگ از جانب منتورکوچ های مورد تایید ICF که  مارکرهای PCC برای ICF را نیز آموزش دیده اند ( منتور کوچینگ به صورت  7:30 ساعت گروهی و 4 ساعت یک به یک انجام میشود.)
 • یادگیری عمیق از طریق دریافت تعداد زیادی از نمونه جلسات  کوچینگ MCC برای گوش دادن و ارزیابی.
 • دریافت بازخورد دقیق  به صورت شفاهی و کتبی و به صورت شخصی سازی شده به دانش پذیران  ارسال میشود.این فیدبک ها از جانب تیم بین المللی آکادمی BMC(7 نفر آن ها دارای مدرک MCC هستند) است.
 • فیدبک  بررسی شده توسط همتایان نیز انجام می شود تا به دانش پذیران، طیف وسیع و متنوعی از دیدگاه های مختلف را ارائه دهد و به تیز کردن اره ی مهارت کوچینگ آن ها توسط این تنوع کمک چشمگیری کند.
 • تکالیف عملیاتی ساختار یافته.
 • فرصت  برای دسترسی به نتورک بین المللی کوچ های CoachME که به تمرین بیشتر در مهارت کوچینگ، به کارگیری دانش و استفاده از صلاحیت های رفتاری MCC برای دانشپذیران کمک می کند.
 • فرصتی برای کسب درآمد بیشتر از طریق استفاده از سوپرویژن و تخصص آکادمی BMCدر پروتکل بیزینسی و قرارداد نویسی به همراه دریافت راهنمایی در مورد قیمت گذاری، ارائه و ارتقای خدمات حرفه ای (مستر کوچ های معتبر، هزینه ها و درآمد سالانه ی بالاتری دارند).
 • الهام بخشیدن و توسعه ی یک ذهنیت مولد، اصول کوچینگ، مدل‌ها و تکنیک‌ها و شیوه‌های حرفه‌ای فوق العاده  برای ارائه ی بهترین ها به مراجعین کوچینگ خود.
 • ارائه ی مستر کوچینگ.
 • تجربه ی فضای مشارکتی، حمایتی و دوستانه در میان جامعه ی بین المللی فارغ التحصیلان CoachME .
 • کوچینگ همتایان متقابل  Reciprocal peer coaching

 

 

 

اصالت، موفقیت و اعتبار در کنار یکدیگر

با کلاس کوچک از کوچ های باتجربه PCC، تیم MCC ما برنامه ی عمیقی را برای آماده سازی دانش پذیران خود ارائه میدهند که خدمات متنوعی مانند، ورکشاپ های بسیار تعاملی، تمرین کوچینگ (با توضیحات)، منتور کوچینگ و جلسات تمرین گروهی توسعه ی مهارت ارائه می دهد.

شما نیاز دارید که به طور فعال کوچینگ کنید تا فرصت کافی برای تمرین داشته باشید و آمادگی بحث در مورد موارد کوچینگ در زندگی واقعی، به اشتراک گذاری ضبط های خود با گروه و در عین حال امکان ارزیابی کتابخانه ی ضبط های MCC را داشته باشید تا به طور عمیق مهارت های کوچینگ خود را ارتقا دهید.

آکادمی BMC تضمین می دهد که آزمون MCC خود را قبول شوید و در غیر این صورت در کلاس های تکمیلی برای موفقیت در آزمون شرکت کنید.

 

سوالی که ذهن کوچ های PCC را به خود مشغول میکند؟

چرا مهم است که به جای اتکا به  سطحPCC، مسیر خود را به سمت تبدیل شدن به  مستر کوچ  (MCC) ادامه دهید؟

تبدیل شدن به یک مستر کوچ MCC مزایای متعددی را به همراه دارد که عبارتند از:

1. مهارت های کوچینگ استادانه: تکمیل موفقیت آمیز گواهینامه MCC  نشان می دهد که شما به بالاترین سطح مهارت های کوچینگ به رسمیت شناخته شده توسط فدراسیون بین المللی کوچ (ICF) دست یافته اید. این گواهینامه مستلزم داشتن حداقل 2500 ساعت کوچینگ از جمله 200 ساعت کوچینگ مراجعین در سطح PCC و انجام یک فرآیند ارزیابی دقیق است. شما به طیف وسیعی از تکنیک‌ها و استراتژی‌های کوچینگ پیشرفته مجهز خواهید شد که می‌تواند به شما در ارائه خدمات بهتر به مراجعینتان کمک کند.

 

2. اعتبار: گواهینامه MCC ICF به طور گسترده به عنوان نماد برتری در کوچینگ شناخته شده است. این امر باعث افزایش اعتبار و شهرت شما در صنعت کوچینگ می شود که منجر به افزایش اعتماد و احترام مراجعین می شود.

 

3. پتانسیل درآمد بالاتر: جدیدترین مطالعه کوچینگ جهانی ICF گزارش می دهد که به عنوان یک MCC، در مقایسه با کوچ هایی که دارای سایر اعتبارنامه های ICF  هستند، میانگین درآمد سالانه بالاتری کسب خواهید کرد. این به این دلیل است که گواهینامه MCC نشانه تمایزی است که می تواند به کوچ ها کمک کند تا از همتایان خود متمایز شوند و مراجعینان پردرآمدتر را جذب کنند.

 

4. توسعه حرفه ای: دنبال کردن گواهینامه MCC مستلزم آن است که به طور مداوم توسعه حرفه ای و خود اندیشی داشته باشید. این به شما کمک می کند تا به طور مداوم مهارت های کوچینگ خود را بهبود بخشید و از آخرین روندهای کوچینگ و بهترین شیوه ها به روز باشید.

 

5. اعتبار متمایز : در حال حاضر حدود 1600 کوچ دارای گواهینامه MCC در جهان وجود دارد. به دست آوردن اعتبار MCC نشان می دهد که شما بخشی از یک جامعه نخبه چیره دست در کوچینگ  هستید.

 

تقویم برگزاری کلاس های سطح 3 کوچینگ برای دیدن زمان ها روی متن کلیک کنید.

 

 

 

مسیر  ثبت نام:

برای اطلاعات بیشتر یا هماهنگی به شماره واتساپ و یا ایمیل های زیر پیام دهید.  

WhatsApp no. +973 38146775
 E-mail: office@beckett-mcinroy.com
 E-mail: simon@beckett-mcinroy.com
Website: https://beckett-mcinroy.com
 

مبلغ دوره:  5,450 USD

 

 

 

تقویم زمانی کلاس سطح 3

Group Mentor Coaching
Thursday 6th June to Thursday 18th July 2024, 4.30pm – 6.00pm UK time.  FULL
Thursday 5th September to Thursday 24th October 2024, 4.30pm – 6.00pm UK time.
Thursday 9th January to Thursday 20th February 2025, 4.30pm – 6.00pm UK time.

Thursday 17th April to Thursday 5th June 2025, 9.30am – 11.00am UK time.
Thursday 4th September to Thursday 16th October 2025, 4.30pm – 6.00pm UK time.
 

Mentor Coaching Certification (seeing the competencies inside out and upside down!)
Wednesday 21st February to Wednesday 10th April 2024, 4.00pm to 6.30pm UK time.
Wednesday 29th May to Wednesday 17th July 2024, 4.00pm to 6.30pm UK time.
Wednesday 16th October to Wednesday 4th December 2024, 4.00pm to 6.30pm UK time.
Wednesday 5th February to Wednesday 26th March 2025, 9.30am to 12.00pm UK time.
Wednesday 28th May to Wednesday 16th July 2025, 4.00pm to 6.30pm UK time.
Wednesday 8th October to Wednesday 26th November 2025, 4.00pm to 6.30pm UK time.
 

Professional Certificate in SUPERvision (including SUPERvision for MCC Candidates)
Monday 25th March 2024 to Monday 17th June 2024, 4.00pm to 6pm UK time (first session ends at 7pm, one Friday included)
In Italiano, Dal 9 Aprile 20242024al 26 giugno 2024
Monday 8th April to Monday 1st July 2024, 9.30am to 11.30am UK time 
Monday 9th September to Monday 25th November 2024, 4.00pm to 6.00pm UK time (first two sessions end 7pm, some Fridays included)
Monday 27th January to Monday 24th March 2025, 4.00pm to 6.00pm UK time (first two sessions end 7pm, some Fridays included)
Monday 12th May to Monday 7th July 2025, 4.00pm to 6.00pm UK time (first two sessions end 7pm, some Fridays included)
Monday 29th September to Monday 24th November 2025, 4.00pm to 6.00pm UK time (first two sessions end 7pm, some Fridays included)
 

Master Classes
Tuesday 23rd April  to Tuesday 11th June 2024, 4.00pm to 6.30pm UK time.
Tuesday 17th September  to Tuesday 12th November 2024, 9.30am to 12.00pm UK time.
Tuesday 4th February  to Tuesday 25th March 2025, 4.00pm to 6.30pm UK time.
Tuesday 20th May  to Tuesday 8th July 2025, 4.00pm to 6.30pm UK time.
Tuesday 21st October to Tuesday 9th December 2025, 4.00pm to 6.30pm UK time.