وبینار برنامه ریزی اورگانیک Organic Planning

وبینار برنامه ریزی اورگانیک Organic Planning

 • برگزار کننده دوره:ایمان ابریشم چی،  مستر کوچ MCC از فدراسیون جهانی کوچینگ و منتور مورد تأیید شورای منتورینگ و کوچینگ اروپا (رزومه)
 • زمان:دوشنبه ۲۸ اسفند، ساعت ۱۸ الی ۲۱
1,000,000 تومان

توضیحات

مبلغ سرمایه گذاری: 2 میلیون تومان به همراه عیدی تایم کوچی، 50 درصد تخفیف  

 

پتانسیل پنهان برنامه ریزیتان را شکوفا کنید.  

 

بنظر شما مهم ترین رکن موفقیت دربرنامه ریزی چیست؟ 

   

 تحقیقات نوروساینس می گوید که جواب این سوال برای هر فرد متفاوت است. در واقع، هر فرد بر اساس ساختار و عملکرد مغز خود، روش منحصر به فردی برای برنامه ریزی دارد. قشر پیشانی مغز، (ناحیه ای از مغز که مسئول عملکردهای اجرایی مانند برنامه ریزی و تصمیم گیریست)، از نظر اندازه و ارتباط بین افراد متفاوت است که باعث می شود افراد مختلف، فرآیندهای شناختی و سبک های یادگیری متفاوتی داشته باشند که بر توانایی برنامه ریزی موثر آن ها تأثیر  گذار است.

به همین دلیل، افراد مختلف، استراتژی های مختلفی برای برنامه ریزی احتیاج دارند.حتی برای یک استراتژی مشابه نیز، شکل های برنامه ریزی متفاوتی موثر است، بطور مثل برای  برخی  افراد  برنامه ریزی بصری موثر است، درحالی که برای برخی دیگر، روش های شفاهی، نوشتاری و غیره مناسب تر است. علاوه بر این، عواملی مانند ژنتیک، تجربیات زندگی و عوامل محیطی نیز بر تفاوت های برنامه ریزی میان افراد تأثیر گذار است.enlightened بنابراین نه تنها  برنامه ریزی بین افراد مختلف متفاوت است، بلکه حتی خود شما نیز در زمان های مختلف، به سبک برنامه ریزی متفاوتی احتیاج داریدenlightened. با یادگیری ارگانیگ پلنینگ به موثرترین برنامه ریزی دست یابید. 

 

 

 

وبینار برنامه ریزی ارگانیک درباره ی چیست؟

در این وبینار به مفاهیم عمیقی مانند یافتن چرایی ها  با کمک کوچینگ،  آشنایی با روش های صحیح و غلط برنامه ریزی، خلق رابطه ی موثر با خود به عنوان کلید اصلی برنامه ریزی، شناخت موانع مرسوم مانند عادت های برنامه سوز، منابع انرژی ساز، ایجاد تعهد واقع بینانه نسبت به برنامه، نحوه ی مدیریت شکست، ایجاد مغز دوم برای مدیریت بهینه ی انرژِی و زمان و در نهایت ایجاد پمپ بنزین انرژی و روتین های کمک کننده در برنامه ریزی پرداخته می شود، تا فاصله ی میان خواستن و اقدام های شما را  کوتاه کند و راه خلق زندگی رضایتمند را برایتان تسهیل کند.

 

 

برنامه ریزی ارگانیک مناسب  افرادیست که:

 

 بهره وری بیشتر و مدیریت موثرتری می خواهند.                                             

ارگانیگ پلنینگ بر اساس نیازها و بستر فردی تعریف میشود و منحصر به خودتان است. درست مانند کفشی طبی که مناسب پای شماست و بهترین اثر را روی سرعت حرکتتان دارد.

 

به دنبال تعهد بیشتر به برنامه هایشان هستند.

 تعهد بر اساس تفاوت های افراد و بستر زندگیشان قابل انجام است، که با کمک برنامه ریزی شخصی و مربع تعهد تایم کوچ، تسهیل میشود.

 

 چالش تصمیم گیری دارند.                                                               

علوم اعصاب نشان داده است که قشر جلوی مغز، بخشی از مغز که مسئول تصمیم گیری است، تحت تأثیر واکنش های احساسی قرار  می گیرد. ارگانیک پلنینگ می تواند به شما بیاموزد که چگونه این پاسخ های عاطفی را شناسایی و مدیریت کنید تا منجر به تصمیم گیری مطمئن تر و موثرتر شود. همچنین، ارگانیک پلنینگ کمک می کند تا از خستگی تصمیمگیری جلو گیری کنید.

 

بخاطر انجام ندادن برنامه های قبلیشان بی انگیزه اند.

تحقیقات نشان داده است که  یک برنامه قابل انجام و پایبندی به آن می تواند فوق العاده موثر باشد. با انجام وظایف، مغز دوپامین ترشح می‌کند و این احتمال را بیشتر می‌کند که برنامه را  دنبال کنید. ارگانیگ پلنینگ به شما کمک کند تا یک برنامه زمانی شخصی مخصوص ایجاد کنید تا بتوانید انگیزه  و تعهدتان را به مرور افزایش دهید.

 

     به دنبال  تمرکز و حواس جمعی بیشترند                                                       

 مغز زمانی بهترین کار را انجام می دهد که هدف و جهت واضح و شفاف داشته باشد. مغز به رویکردهای شخصی سازی شده، بهترین پاسخ را می دهد. با ارگانیک پلنینگ میتوانید از قدرت  مغز خود بهره بیشتری ببرید و حواس جمعی بیشتر داشته باشید .

 

 گفت و گوی ناموثر با خود دارند.

 روش گفت و گو با خود تأثیر قابل توجهی بر انگیزه، بهره وری،و خودکارآمدیتان دارد. نوع گفت و گو با خود میتواند شما را از  سخت‌ترین چالش‌ها نیز عبور ‌می دهد. ارگانیگ پلنینگ به گفت و گوی موثر مرتبط با برنامه ریزی نیز می پردازد.

 

  

 

موضوعات مورد بحث در وبینار ارگانیک پلنینگ:

 • چرا برنامه ریزی ارگانیک؟
 •  تعریف برنامه ریزی ارگانیک و روش های غلط برنامه ریزی.
 • بستر زندگی: خود اکنون و خود آینده.
 • یافتن چرایی های برنامه  با کمک کوچینگ.
 • کلید اصلی برنامه ریزی: کیفیت رابطه با خود و نحوه ی موثر ارزیابی برنامه.
 • شناسایی موانع درونی: عادت های برنامه سوز بجای برنامه ساز مثل مقایسه کردن.
 • مغز دوم: کمک به مغز برای بهره وری.
 • اثر پنهان زبان: گرامر مغز.
 • ذخیره کننده های انرژی: روتین های روزانه.

 

 

 اگر به دنبال این هستید که زندگی خود را به سطح بالاتری ببرید و به راحتی به اهداف خود برسید، وبینار ارگانیک پلنینگ بهترین سرمایه گذاری برای شما است. با درک مهم ترین عوامل در برنامه ریزی شخصی، از قدرت های استفاده نشده ی مغز خود بهره ببرید و پتانسیل واقعی خود را آزاد کنید.  وبینار ارگانیک پلنینگ می تواند به شما کمک کند  تا استراتژی ها و تکنیک هایی را که برای بهینه سازی محیط و فرآیند برنامه ریزی خود نیاز دارید یاد بگیرید، با درک چگونگی ایجاد یک برنامه شخصی که با ارزش‌ها و اهداف شما همسو باشد و در حین مراقبت از خود و حفظ سلامتی و نیازهای درونی، به پیشرفت و اثرگذاری دست یابید. فراموش نکنید، اگر به برنامه هایتان عمل نمیکنید، مشکل از شما نیست، مشکل از  روش برنامه ریزیتان است، با طراحی برنامه ی ارگانیک خود، زندگی موثر و اصیل را به خود هدیه دهید.

 

mail​ نکات وبینار

 • محل برگزاری: گوگل میت
 • 1 روز قبل از برگزاری وبینار به گروهتلگرامدعوت میشوید.
 • ویس وبینار در گروه تلگرامی برای گوش دادن  ارسال خواهد شد.
 • در صورت مشکل، به شماره  تلگرام  989226460451 خانم سارا خانی(پشتیبان آموزشی کلاس های تایم کوچ) پیام دهید.