logo

اپلیکیشن تایم کوچ

این اپلیکیشن به شما کمک میکند در طول شبانه روز، عادت های تایم کوچی خود را مدیریت کنید.

app image
ساعت اول صبح

در این بخش عادات صبحگاهی قابل دسترسی هستند و شما میتوانید روز خود را طراحی و ترسیم کنید.

روز تایم کوچی

با استفاده از لیست موجود در این بخش میتوانید تمام فعالیت ها و عادت های خود را در طول روز مدیریت کنید.

ساعت آخر شب

با استفاده از این بخش، شما میتوانید با انجام عادت های موثر، روز خود را به بهترین شکل به پایان برسانید.

دفترچه قدردانی

در این قسمت میتوانید یادداشت های خود را ذخیره کنید و روزانه به تمرین قدردانی بپردازید.

معرفی اپلیکیشن تایم کوچ

به کمک اپلیکیشن تایم کوچ شما قادر خواهید بود عادت های کوچک تایم کوچی خود را برنامه ریزی و مدیریت کنید.

این عادت ها در 3 بخش کلی روز: "ساعت اول صبح"، "روز تایم کوچی" و"ساعت آخر شب" قابل مشاهده هستند، که برای هر بخش عادت های پیش فرضی بر اساس درس های تایم کوچ قرار داده شده. علاوه بر آن شما میتوانید عادت های دلخواه خود را به این لیست اضافه کنید.

در بخش "دفترچه قدردانی" شما میتوانید عادت قدردانی کردن را تمرین کنید و روزانه یادداشت های خود را در این قسمت دخیره کنید.

در بخش "عملکرد" می توانید میزان عملکرد خود را زیر نظر گرفته و برای مسیر پیش روی خود برنامه ریزی بهتری انجام دهید.

همچنین به وسیله ی هشدارهایی که در بخش یادآوری برای هر عادت تنظیم میکنید، می توانید مطمئن شوید که زمان انجام فعالیتی را فراموش نخواهید کرد. در این اپلیکیشن کاربردی تمام مواردی که برای تبدیل فعایت های روزانه به عادت های موثر نیاز دارید به صورت جامع گردآوری شده و با نصب آن دیگر نیاز به نصب اپلیکیشن گوناگون پیدا نخواهید کرد.

about us
download

هدف روزانه

یکی از عوامل موثر در پایبندی به عادت ها، قسمت عملکرد بصری می باشد. این قسمت با بررسی همه جانبه عملکرد شما دیدگاه واضح تری به مغز شما می دهد. مغز تمایل به نادیده گرفتن دستاوردهای روز دارد، مشاهده بصری عملکرد با یادآوری دستاورد های شما منجر به قدردانی، کاهش استرس و افزایش حس رضایتمندی شما میشود و احتمال تکرار انجام عادت ها را افزایش میدهد.

در قسمت "هدف روزانه" اپلیکیشن تایم کوچ، شما با مشخص کردن تعداد دفعات یک عادت در روز و علامت زدن آن فعالیت پس از انجام شدن، به صورت بصری شاهد عملکرد و پیشرفت خود خواهید بود.

همچنین بر اساس تعداد دفعات انجام شدن هر عادت شما می توانید با مراجعه به قسمت "عملکرد" در صفحه ی اصلی برنامه، میزان و درصد انجام هر عادت را در طول 4 هفته ی گذشته مشاهده کنید. این بخش بازخورد مناسب و واضحی جهت بررسی نقاط قوت شما و فرصت ایده های جدید جهت بهبود بخشیدن به عملکردتان در طول مسیر فراهم خواهد کرد.

دانلود اپلیکیشن

شما می توانید از طریق لینک های اپلیکیشن تایم کوچ را متناسب با دیوایس خود دانلود کنید.

تصاویر اپلیکیشن

در زیر می توانید تمامی محیط مربوط به اپلیکیشن را مشاهده نمایید.

سوالات متداول

download

بله شما میتونید هر تعداد فعالیتی که خواستید به لیست روزنما و روزنگار اضافه کنید و یا تعدادی از اون ها رو حذف کنید.

شما میتونید هر شب از این قسمت به عنوان ژورنال قدردانی استفاده کنید و تمام دستاورد های روزتون از جمله فعالیت های انجام شده رو یادداشت کنید و بابت پیشرفت و تلاشتون احساس رضایتمندی رو به خودتون هدیه بدید.

عادت های تایم کوچی مجموعه ای از عادت های کوچکی هستند که در طول روز وقت و انرژی زیادی از شما نمیگیره اما در صورت استمرار اثرات شگفت انگیزی در زندگی شما خواهند داشت. لیست این عادت ها رو میتونید در قسمت روزنما و روزبان مشاهده کنید.